StudiumHarmonogram pro CŽV studium Učitelství pro 1. stupeňErasmus+

LLP/Erasmus+

Program Erasmus+ je spolufinancován ze zdrojů EU a MŠMT ČR a byl vytvořen se záměrem podpořit vzájemné vztahy a spolupráci vysokých škol v rámci evropského prostoru, zkvalitnit jazykovou výuku, informovat o vzdělávacích systémech v různých zemích a dát vzdělání evropský rozměr.

 

Odkaz na informace o programu Erasmus+ na stránkách Univerzity Karlovy zde.

Fakultní stránky Erasmus+ zde.

Zájemci o ERASMUS+ mobilitu se registrují pomocí online webové aplikace pro vyjíždějící studenty zde.

Koodrinátorkou projektů Erasmus+ za katedru primární pedagogiky je PhDr. Barbora Loudová Stralczynská, Ph.D., na kterou se lze obrátit pro další informace.

 

Konkurz

Zájemci o studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ v akademickém roce 2019/20120:
Žádosti na studijní mobility podávají studenti v on-line systému na adrese https://is.cuni.cz/webapps/. Žádosti se podávají na ZS, LS nebo na celý akademický rok.
Každý student si může založit maximálně 3 přihlášky.
Databáze (https://is.cuni.cz/webapps) bude otevřena do 17.3.2019.

 

Konkurz na katedře primární pedagogiky pro pobyty v rámci programů Erasmus+ či v rámci smlouvy s Univerzitou v Curychu pro akademický rok 2018/19 proběhne v pátek  22. 3. 2019 od 8.30  v R229. Pořadí studentů bude upřesněno v nejbližších dnech. Předtím je nutné se zaregistrovat do Databáze.

 

Do té doby se prosím pokuste zorientovat v možnostech, které vám studium na vybrané univerzitě umožňuje, a ke konkurzu přineste:

  • motivační dopis ( v češtině a v jazyce, kterým budete na vybrané instituci studovat)
  • životopis
  • výpis dosavadních výsledků vašeho studia
  • předběžný projekt studia v češtině a studijním  jazyce, v němž v zahraničí hodláte studovat, tj.seznam předmětů, které vám jsou v zahraničí nabízeny a které máte zájem studovat, jejich stručnou anotaci, rozsah, počet kreditů

Poznámka: Schopnost získat informace svědčí o vaší motivovanosti a schopnosti studovat v zahraničí, při orientaci vám mohou pomoci tyto informace.