StudiumDalšíErasmus+

LLP/Erasmus+

Program Erasmus+ je spolufinancován ze zdrojů EU a MŠMT ČR a byl vytvořen se záměrem podpořit vzájemné vztahy a spolupráci vysokých škol v rámci evropského prostoru, zkvalitnit jazykovou výuku, informovat o vzdělávacích systémech v různých zemích a dát vzdělání evropský rozměr.

 

Odkaz na informace o programu Erasmus+ na stránkách Univerzity Karlovy zde.

Fakultní stránky Erasmus+ zde.

Zájemci o ERASMUS+ mobilitu se registrují pomocí online webové aplikace pro vyjíždějící studenty zde.

 

Koodrinátorkou projektů Erasmus+ za katedru primární pedagogiky je PhDr. Jana Stará, Ph.D., na kterou se lze obrátit pro další informace.

 

Konkurz

OTEVŘENÍ REGISTRACÍ DO ONLINE DATABÁZE PROGRAMU ERASMUS+ na celý akademický rok 2017/2018 - Databáze bude otevřena od 16. 2. 2017 do 15. 3. 2017.

Více informací: fakultní web, oddělení pro zahraniční vztahy

 

Konkurz na katedře primární pedagogiky pro pobyty v rámci programů Erasmus + či v rámci smlouvy s Univerzitou v Curychu pro akademický rok 2017/18 se koná v pondělí 20.3. v 16.00 v R 225. Předtím je nutné se zaregistrovat do Databáze.

Do té doby se prosím pokuste zorientovat v možnostech, které vám studium na vybrané univerzitě umožňuje, a ke konkurzu přineste:

  • motivační dopis ( v češtině a v jazyce, kterým budete na vybrané instituci studovat)
  • životopis
  • výpis dosavadních výsledků vašeho studia
  • předběžný projekt studia v češtině a studijním  jazyce, v němž v zahraničí hodláte studovat, tj.seznam předmětů, které vám jsou v zahraničí nabízeny a které máte zájem studovat, jejich stručnou anotaci, rozsah, počet kreditů

Poznámka: Schopnost získat informace svědčí o vaší motivovanosti a schopnosti studovat v zahraničí, při orientaci vám mohou pomoci tyto informace.